Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی

هدیه تبلیغاتی چیست و چه تاثیری در فروش محصول یا دیده شدن شرکت دارد ؟

هدیه تبلیغاتی هدیه ای است که یک شرکت جهت معرفی مجموعه یا محصول یا برند خود با ترویج و تبلیغ از محصولاتی بعنوان هدیه به مخاطبان و مشتریان خود می دهد بر روی این هدایای تبلیغاتی از نام و برند شرکت استفاده می شود و آن را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهند تا بعنوان یک ابزار تبلیغاتی برای شرکت استفاده شود به این گونه محصولات هدیه یا هدایای تبلیغاتی گفته می شود.
هدایای تبلیغاتی به منظور جذب مشتریان استفاده می شود . شرکت ها با دادن هدایای تبلیغاتی خود را به مخاطبان معرفی می کنند و آن ها را به سمت شرکت جذب می کنند.
از دیدگاه کارشناسان گروه چاپ و تبلیغات محیا برای تبلیغات به نکات ذیل توجه کنید :
لزوماً بزرگ بودن یا گران بودن یک هدیه تبلیغاتی مهم نیست بلکه طرح روی آن مهم و تاثیرگذار است, پس طراحی یک نکته ی کلیدی برای موفقیت در این نوع تبلیغات است. برای طراحی هدایای تبلیغاتی شرکت خود می توانید از طراحان مجموعه گروه چاپ و تبلیغات محیا کمک گرفته و از آن ها در زمینه طراحی و چاپ هدیه تبلیغاتی مشورت بگیرید.
هدایای تبلیغاتی را باید نسبت به خدمات یا تولیدات شرکت انتخاب کرد.
مثلا برای پیک های تندباد و یا آژانس های داخل شهری میتوان گفت تقویم رومیزی بهترین نوع تبلیغات است. امروزه بیشترین هدایای تبلیغاتی مورد استفاده: خودکار ، دفترچه یادداشت ، سررسید، ساک دستی ، فلش، ساعت، لیوان، پاور بانک و … میباشد. البته شایان ذکر است که طراحی و چاپ این هدایا بسیار مهم است از این رو مجموعه چاپ و تبلیغات محیا با متخصصان خود در امر طراحی و چاپ در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.
هدایای تبلیغاتی بیشتر در نمایشگاه ها و کنفرانس ها اهدا می شوند تا نام شرکت در میان مخاطبان ترویج شود. اهدای هدایای تبلیغاتی بخشی از تبلیغات شرکت به حساب می آید .
گروه چاپ و تبلیغات محیا ارائه دهنده کلیه خدمات در امر طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی به شما مشتریان عزیز می باشد .

روش های چاپ بر روی هدایای تبلیغاتی از زبان کارشناسان گروه چاپ و تبلیغات محیا :

چاپ روی هدایای تبلیغاتی به شیوه های مختلفی انجام می شود که ما به توضیح مختصری از چند روش چاپی آن می پردازیم. متداول ترین روش چاپ روی هدایای تبلیغاتی چاپ بصورت سیلک و تامپو میباشد ، در چاپ سیلک یا همان سیلک اسکرین برای هر رنگ از چاپ یک عدد شابلون تهیه میشود. شابلون ها عموما ظاهری توری شکل دارند که فضاهای چاپ شونده دارای محافظ باز و فضاهای غیر چاپی پوشیده می باشند وقتی مرکب روی سطح کشیده میشود از محافظ عبور کرده و مستقیما روی متریال چاپی قرار میگیرد؛ سپس اضافه مرکب از روی سطح پاک شده و شابلون را برمیداریم. چون این روش چاپی مستقیم محسوب میشود و اگر لایه بسیار نازکی هم از مرکب روی سطح چاپ شونده اثر بگذارد باید زمانی را برای خشک شدن مرکب در نظر داشت و در غیر اینصورت رنگ از روی متریال چاپی بلند شده یا شکل ظاهری آنرا خراب میکند. شایان ذکر است که بدانیم شابلون ها قابل شستشو و چندبار مصرف میباشند. چاپ تامپو از خانواده چاپ های گود میباشد و مانند مهرهای ژلاتینی سطوح چاپ شونده گود و سطوح غیر چاپی همسطح میباشد و برای سطوح صاف و منحنی استفاده می شود مثل چاپ روی خودکار های تبلیغاتی ، لیوان و …
برای هررنگ یک کلیشه لاستیکی تهیه شده و در ماشین قرار میگیرد. در چاپ گود سطوح چاپ کننده به مرکب آغشته میشود و سپس با یک غلطک یا کارتک مرکب های اضافه از روی سطح پاک شده و فضاهای چاپ شونده (گودی ها) به خود مرکب میگیرد و روی هدایای تبلیغاتی منتقل می شود .

چاپ تامپو ارزان قیمت میباشد و برای تیراژهای پایین کاربرد دارد. مثلا برای چاپ روی یک لیوان تبلیغاتی ابتدا برای لیوان یک قالب تهیه شده و سپس هدیه تبلیغاتی داخل آن قرار میگیرد و سپس با فشار طرح مورد نظر روی لیوان اثر می گذارد .
نکته ای از زبان گروه چاپ و تبلیغات محیا : باید توجه داشت که امکان کمرنگ چاپ شدن یا پررنگ چاپ شدن روی هدایای تبلیغاتی وجود دارد. اگر بخواهیم با صراحت کلام بگوییم در چاپ های مستقیم مثل چاپ گود یا چاپ سیلک چون سطح چاپ کننده و سطح چاپ شونده در ارتباط مستقیم قرار دارند با کمترین تغییر در فشار میتواند کمرنگ یا پررنگ چاپ شود.
یکی دیگر از روش های چاپ روی هدایای تبلیغاتی چاپ لیزر میباشد که این روش چاپی بیشتر برای حکاکی روی هدایای تبلیغاتی کاربرد دارد این شیوه چاپ از سرعت بسیار بالایی برخوردار است.
بیشترین کاربرد چاپ لیزر روی متریال های فلزی ، چوب ، چرم ، پلاستیک سخت و … می باشد.
گروه چاپ و تبلیغات محیا در سال های اخیر با همکاری بهترین و با تجربه ترین تولید کنندگان و مشاوران تبلیغاتی در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.